ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     25 HAZİRAN 2021 , CUMA

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

DUYURU!

    Yayına Giriş Tarihi: 16.02.2021  Güncellenme Zamanı: 16.02.2021 23:23:32  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

OHAL Kanun Hükmünde Kararnameleri ile kamu görevinden ihraç edilen üyelerimizin dikkatine! OHAL KHK’leri “İlave tedbirleri” için başvuru yolu için son tarih: 17 Şubat 2021

7075 sayılı Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu Kurulması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin Değiştirilerek Kabul Edilmesine Dair Kanun’a 11/11/2020 tarihinde Geçici 4. Madde eklenmiştir. Bu kapsamda ilave tedbirlere karşı başvuru yolu getirilmiştir.
 
Bu kapsamda mesleki uygulama alanlarımızda, yapı denetimi, bilirkişilik gibi alanlarda çalışma hakkı da ihlal edilmiş olup; bunlara ek olarak, pilot lisanslarının iptal edilmesi ve sgk şerhleri gibi hususlarda yaptırımlar gerçekleştirilmiştir. İşbu yasal değişiklik çerçevesinde, söz konusu ilave tedbirler kapsamında hak ihlallerine uğrayan meslektaşlarımızın konuyla ilgili kurumlara bireysel başvuru yapması için son tarih 17 Şubat 2021 ‘dir.
 
Yapılan başvuruya dair evrak kayıt belgesinin saklanmasının İdari yargıda  dava açma yolunda izlenecek süreç için gerekli olduğu hususunu hatırlatmak isteriz.
 
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası 


Okunma Sayısı: 166

Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.