ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     25 HAZİRAN 2021 , CUMA

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

HALK SAĞLIĞI GENEL MÜDÜRÜ İLE “BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAYICI EĞİTİMİ” KONUSU GÖRÜŞÜLDÜ

    Yayına Giriş Tarihi: 20.11.2020  Güncellenme Zamanı: 24.11.2020 16:51:29  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 21.11.2020 00:00:09

 

Pandemi sürecinde tıkanan "Biyosidal Ürün Uygulayıcı Eğitimi" konusu Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürü Doç. Dr. Fatih Kara ile görüşüldü.

Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı Baki Remzi Suiçmez, Kimya Mühendisleri Odası Genel Başkanı Ali Uğurlu, Çevre Mühendisleri Odası Genel Başkanı Ahmet Dursun Kahraman ile birlikte gerçekleştirdikleri görüşmede eğitimdeki tıkanıklık dile getirildi.

Gelen fakat eğitimin durdurulması nedeni ile cevaplanamayan taleplerin yoğunluğunun, bunun yanısıra bazı sektörlerde belgeli personel zorunluğunun aktarıldığı toplantıda odaların gerek uzaktan eğitim yöntemleri gerek ise uygulama gibi fiziksel eğitim süreçlerinde gerekli koşulları sağlamakta sorun yaşamayacakları, bu anlamda yeterli alt yapıya sahip oldukları belirtildi.

İletilen istekleri dinleyen Genel Müdür Sayın Doç. Dr. Fatih Kara özetle, "Bu eğitimi biz de önemsiyor ve tekrar canlandırmak istiyoruz. Konu ile çalışan arkadaşlarımız var. En kısa sürede talebinizi değerlendirip; odalarınız ile iletişime geçeceğiz" dedi.

 

 


Okunma Sayısı: 71

Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.