ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     25 HAZİRAN 2021 , CUMA

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

“SIFIR ATIK YÖNETMELİĞİ İLE GERİ KAZANIM KATILIM PAYINA (GEKAP) İLİŞKİN YÖNETMELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI”NI GERÇEKLEŞTİRDİK

    Yayına Giriş Tarihi: 26.02.2020  Güncellenme Zamanı: 02.03.2020 10:36:11  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 26.02.2020 17:16:48

 

Değerli Meslektaşlarımız;

24 Şubat 2020 saat 14:00‘da Şubemiz organizasyonuyla gerçekleştirilen "Sıfır Atık ve Geri Kazanım Katılım Payına (GEKAP) İlişkin Yönetmelik Bilgilendirme Toplantısı" na yoğun ilgi gösterdiğiniz ve katılım sağladığınız için sizlere teşekkür ederiz.

Toplantıya T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ankara Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından da katılım sağlanmıştır. Yurdun dört köşesinde görev almakta olan danışman firma sahipleri ve/veya firma temsilcileri, meslektaşlarımız; mevzuatı Bakanlık ile birlikte yorumlamış, uygulamada yaşanabileceği öngörülen hususlara ilişkin Bakanlıkla fikir alış-verişinde bulunmuştur.

Ulu Önder ATATÜRK ve tüm şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı okunmasına binaen bilgilendirme toplantımız başlatılmıştır.

Gerçekleştirilen sunumlar sonrasında yöneltilen sorular; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Uzmanı Demirhan KÜÇÜK, Ankara Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ebru Dilber ÇUFADAR, Uzman Çevre Mühendisleri Elif GÜZEY, Mehmet BALCI, Hasan ÖNEL, Jeoloji Mühendisi Nurcan Yağmur, Kimya Mühendisi Gönül Su ve Gelir İdaresi Başkanlığı Uzmanları Mustafa Aydın BECİT ve Seher ERCİYEZ tarafından cevaplandırılmıştır.

Ankara Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından;  İl Müdür Yardımcısı Adem Karacif, Çevresel Etki Değerlendirmesi Şube Müdürü Nüket Ercan, Çevre Yönetimi ve Denetimi Şube Müdürü Serkan Tepebaşı, Çevre İzinleri Şube Müdürü Ebru Dilber Çufadar ve sektörde çalışan üyelerimiz bilgilendirme toplantısına katılım sağlamışlardır.

Toplantıya katılım sağlayan T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ankara Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Gelir İdaresi Başkanlığı‘na, katılımlarından ötürü kamu kurum ve kuruluş temsilcilerine, danışman firma yetkilisi/temsilcilerine ve değerli meslektaşlarımıza  sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz.

Toplantı sayesinde şekillenen fikirlere ilişkin önerilerinizi ve sorularınızı cmoankara@cmo.org.tr adresine e-posta göndermeniz bizleri çok mutlu edecektir.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla.

24 Şubat 2020

ÇMO Ankara Şube 11. Dönem Yönetim Kurulu

 

NOT:    Toplantının tüm kaydına aşağıda ekli youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bağlantılar: 
https://www.youtube.com/watch?v=1b9MPmntMj8
 


Güncellenme Zamanı: 26.02.2020 17:19:27
Güncellenme Zamanı: 26.02.2020 17:41:07
Güncellenme Zamanı: 26.02.2020 17:39:42
Güncellenme Zamanı: 26.02.2020 17:40:36

Okunma Sayısı: 271

Ankara Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.