ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     18 AĞUSTOS 2022 , PERŞEMBE

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

10. ULUSAL HİDROLOJİ KONGRESİ

    Yayına Giriş Tarihi: 04.01.2019  Güncellenme Zamanı: 04.01.2019 15:20:58  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

10. Ulusal Hidroloji Kongresi  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzaktan Algılama Uygulama ve Araştırma Merkezi (CBS&UZAL) ev sahipliğinde 09-12 Ekim 2019 tarihleri arasında Muğla`da gerçekleştirilecek.

10. Ulusal Hidroloji Kongresi, üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği gibi bölümleri başta olmak üzere birçok disiplinden oluşan ve su bilimine yönelik faaliyet gösteren bilim insanlarını bir araya getiriyor.

Kongre; Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Su Yönetimi Genel Müdürlüğü, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü, Su Kanalizasyon İdareleri ve bağlı birimlerinde ülkemizin bu alandaki gelişimine katkı sağlayan, teknik ve idari yönden çözümler geliştiren insan kaynağının ve bilgi birikiminin buluşacağı bir ortam sunuyor.

Bunun yanında, su bilimleri konusunda teknik, ticari, sanayi ve hizmet altyapısını temsil eden yerel yönetimleri, kamu kurum ve kuruluşlarını ve özel sektör temsilcilerini buluşturuyor.

10. Ulusal Hidroloji Kongresi`ne bildiri, poster-sunum veya katılımcı olarak katılım sağlamak isteyen üyelerimiz aşağıda yer alan link üzerinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

http://hidrolojix.mu.edu.tr/


Okunma Sayısı: 281

Tüm Duyurular »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.