ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     17 OCAK 2021 , PAZAR

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

BİLİRKİŞİLİK İÇİN BAŞVURU TARİHLERİ AÇIKLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 09.10.2018  Güncellenme Zamanı: 09.10.2018 17:31:50  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

6754 sayılı Bilirkişilik Kanununun 6. maddesi ile Bilirkişilik Yönetmeliğinin 33. maddesi gereğince, 2017 yılı Ekim Ayı itibariyle adli ve idari yargı alanında yürütülen bilirkişilik faaliyetinin yapılabilmesi için, bilirkişilik yapacak kişilerin "Bilirkişilik Temel Eğitimi" ni tamamlamaları ve katılım belgesi sahibi olmaları gerekmektedir.

 


T.C. Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Daire Başkanlığı`nın 4 Ekim 2018 tarihli Bilirkişiliğe Kabule ve Bilirkişilik Başvuru Usul ve Esaslarına İlişkin Duyurusunda belirlenen usul ve esaslara göre Bilirkişilik Temel Eğitimini tamamlayanlar, 5 Kasım – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında bilirkişilik bölge kurullarına başvuru yapılabileceklerdir. İlgili duyuruya ulaşmak için tıklayınız.

 

 

            Odamız tarafından Bilirkişilik Temel Eğitimlerine ilişkin planlamalar devam etmekte olup Eğitim tarihleri kesinleştikçe Odamızın web sayfasından duyurulacak ve üyelerimize e-posta yoluyla iletilecektir.

 

Bilirkişilik Eğitimlerimize ilişkin taleplerinizi bilirkisilik@cmo.org.tr adresine gönderebilir veya birimlerimizle irtibata geçebilirsiniz.


Okunma Sayısı: 275

Tüm Duyurular »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.