ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     06 EKİM 2022 , PERŞEMBE

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

TÜM GÜCÜMÜZLE DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKACAĞIZ!

    Yayına Giriş Tarihi: 18.07.2016  Güncellenme Zamanı: 21.07.2016 10:16:18  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.07.2016 11:48:06

15 Temmuz darbe girişimi ile Ülkemiz tarihindeki darbelere bir kara leke daha eklenmiştir. Şimdiye kadarki yapılanlardan çok daha vahim olan bu girişimde, cuntalardan çok çekmiş milletimiz tüm kesimlerle demokrasiye olan inançlarını ortaya koymuş ve ortak bir duruşla kısa sürede püskürtülmesini sağlamıştır.

Ülkemizin çağdaş ve aydınlık geleceği için mücadele eden, demokrasiye tüm hücrelerine kadar bağlı olan çevre mühendisleri olarak darbe, dikta gibi her türlü antidemokratik girişimlerin karşısındayız. Gerekçesi her ne olursa olsun darbecileri asla affetmiyoruz.

Yaşanan bu olaydan birçok ders çıkarılarak darbelerin tamamen önlenmesi için temel hak ve özgürlükler arttırılmalı, ülkemizde iç barış sağlanmalı, dünya ülkeleriyle iyi ilişkiler kurularak tüm kesimlerin yan yana durduğu böyle bir zaman fırsata çevrilmelidir. Bu darbenin tüm siyasi partilere dolayısıyla milli egemenliğe yapılmış bir darbe olduğu unutulmamalı, kişisel hesaplar yapılmaksızın geleceğe dair demokrasimizi güçlendirecek, birlik ve beraberleğimizi tesis edecek adımlar atılmalıdır.

Sonuç olarak bu girişim her ne kadar önlenmiş olsa da yaşanan hadiseler hafızalarımızda silinemeyecek derecede izler bırakmış ve maalesef ülkemiz bir şekilde "darbe" almıştır. ÇMO Antalya Şubesi olarak demokrasiye tüm gücümüzle sahip çıkacağımızı belirtir, böylesine bir olayın bir daha yaşanmamısını temenni ederiz.

Saygılarımızla

ÇMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu 


Okunma Sayısı: 157

Antalya Şube Kaynaklı Basın Açıklamaları »
Tüm Basın Açıklamaları »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.