ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     22 OCAK 2021 , CUMA

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ODAMIZ BÜTÜN ÖRGÜTLÜLÜĞÜYLE DEMOKRASİNİN YANINDADIR...

    Yayına Giriş Tarihi: 18.07.2016  Güncellenme Zamanı: 18.07.2016 10:24:18  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 18.07.2016 10:24:09

Hukuka, laik, demokratik cumhuriyet değerlerine yapılan her türlü saldırıya karşı tek vücut olmalı, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeliyiz...

15 Temmuz Cuma günü yaşananlar hepimizi derinden üzmüştür. Onlarca yurttaşımız yaşamını yitirmiş ve yaralanmıştır. Öncelikle, yaşamını yitiren yurttaşlarımıza ve şehitlerimize Allah‘tan rahmet ve ailelerine sabır, yaralılarımıza ise acil şifalar dileriz.

Bilinmelidir ki, darbeler, cuntalar toplumları, ülkeleri geriye götürür ve toplumsal çatışmalara neden olur. Odamız bütün örgütlülüğüyle her türlü darbe ve antidemokratik uygulamalara karşı demokrasinin yanındadır.

Yaşanan vahim olaylar bir kez daha göstermiştir ki; hukuka, laik, demokratik cumhuriyet değerlerine yapılan her türlü saldırıya karşı tek vücut olmalı, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeliyiz.

Odamız bütün antidemokratik güçlere karşı laik, demokratik cumhuriyet değerlerimizin gelişmesi, ülkemizde birliğin ve beraberliğin güçlenmesi için; durmadan, bıkmadan, usanmadan çalışmaya devam edecektir. 

Saygılarımızla,

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası

 


Okunma Sayısı: 647

Tüm Basın Açıklamaları »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.