ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     20 AĞUSTOS 2022 , CUMARTESİ

   TEMSİLCİLİK GİRİŞ SAYFASITemsilcilik Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI VAN İL TEMSİLCİLİĞİ, YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ DEĞERLİ HOCALARI İLE DEĞERLİ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ÖĞRENCİLERİNİ VAN`IN EŞSİZ DOĞASINDA BİR ARAYA GETİRDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 23.06.2016  Güncellenme Zamanı: 23.06.2016 12:16:52  Yayınlayan Birim: VAN İL TEMSİLCİLİĞİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.06.2016 12:01:27

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ HERYERDE

  Çevre Mühendisleri Odası Van İl temsilciliği, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Değerli Hocaları ile değerli çevre mühendisleri öğrencilerini Van‘ın eşsiz doğasında bir araya getirdi. 

Yapılan sosyal gezi ile sınav öncesi stres atan geleceğin değerli çevre mühendisleri heyecanı görülmeye değerdi. yüzüncü Yıl Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü değerli akademisyenleri ile aynı ortamda bulunan değerli meslektaşlarımız ve öğrenciler, mesleğin geleceği, sahadaki zorluklar, akademik kariyer hedefleri hakkında bilgi alışveerişinde bulundular.

Van‘ın tarihini içinde barındıran ve eşsiz Van Gölü doğasıyla bütünleşmiş Akdamar Adasında ki kültürel gezi burayı ilk defa ziyaret eden arkadaşlarımız açısından çok anlamlı oldu.

Kartal: Bu gezileri sürekli yaparak akademik ve iş dünyasını ,mesleğe yeni adım atacak arkadaşlarımız ile bir araya getirmeye devam edeceğiz. Bundan sonraki çalışmalarımız teknik incelemeler şeklinde olacak ve sahada ki zorlukları bütün yönleriyle aktarılacak bir ortam olacaktır. Katılan Başta değerli hocalarımız olmak üzere herkese teşekkür ederim.‘ 

Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle.. Çevre Mühendisleri Heryerde... 


Okunma Sayısı: 295

Van İl Temsilciliği Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.