ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     01 TEMMUZ 2022 , CUMA

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

TMMOB’UN DOSTLARINA YÖNELİK AÇIKLAMA

    Yayına Giriş Tarihi: 21.10.2014  Güncellenme Zamanı: 21.10.2014 11:18:56  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

16.10.2014 tarihinde politeknik.org.tr isimli internet sitesinde, "TMMOB`ye üye kadınlardan bir çağrı daha" başlığı ile yayımlanan, aynı gün sendika.org isimli siteye taşınan TMMOB Yönetimine karşı anlamsız cümleleri içeren yazıya yönelik olarak bu açıklamanın yapılması zorunluluğu doğmuştur. 

TMMOB`nin demokratik yapısı, yönetim ve mücadele anlayışı; birlikte üretme, birlikte yönetme ve ortak karar alma süreçleri, alınan kararların uygulama biçimi açık ve nettir. 

TMMOB tarihinde hiçbir zaman tekil/eril bir iktidar anlayışında olmamıştır. 

Sözümüz, ortak yönetme anlayışını yok sayanlara, önermelerini kendi varlığının ve hegemonyasının mutlak benimsenmesi kurgusu üzerinden yapanlara, fikre karşı duruşun temelini başka zeminlerde arayanlara, her ortamda ayrıştırıcı dil kullananlara ve TMMOB örgütlülüğünü bilemeyenlere, anlayamayanlara karşıdır. 

İyi bilinir ki; TMMOB Yönetim Kurulu, örgütünün gücüne olan inancı, vazgeçemeyeceği ilkeleri ve geçmişten gelen değerlerin bilinci ile hareket eder. 

TMMOB dün olduğu gibi bugün de, "kadın- erkek omuz omuza, hayatın her alanında" şiarıyla mücadele eden bir örgüt olmaya devam edecektir. 

Bu tür yazıların TMMOB`yi özel olarak yıpratmaya ve karalamaya yönelik olduğunu gördüğünüzü ve ciddiye almadığınızı biliyoruz. 

TMMOB Yürütme Kurulu


Okunma Sayısı: 309

Tüm TMMOB BASIN AÇIKLAMALARI »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.