ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     01 TEMMUZ 2022 , CUMA

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

TMMOB 9 EKİM’DE KESK İLE BİRLİKTE OLACAKTIR!

    Yayına Giriş Tarihi: 08.10.2014  Güncellenme Zamanı: 13.10.2014 12:09:55  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

KESK diyor ki: 

AKP içte ve dışta ülkeyi savaşa sürüklüyor! AKP`nin içe ve dışa karşı sürdürdüğü savaş politikaları "savaş tezkeresi" ile birlikte tehlikeli bir tırmanışa geçti. Her geçen gün geriye dönülemez tahribatlar oluşturmaya başladı. Bu politikaların, emekçilere, insanlığa ve halklarımıza hiçbir yararı yoktur. 

09.10.2014 Perşembe günü;" Savaş tezkeresi kaldırılsın! Gerici IŞİD çetelerine değil, Kobane`de ilerici insanlığa her tür insani destek verilsin! Yeni Roboskiler, Sivaslar yaşanmasın!",  "Bir savaşta sadece insanlar ölmez, insanlık da ölür. Sessizlik saf tutmaktır, bizim safımız insanlıktır" talepleriyle; "Savaşı Durduralım" şiarıyla, bütün illerde, "Üretimden gelen gücümüzü kullanıyoruz, demokrasi güçleriyle birlikte alanlarda insanlığa ses veriyoruz!" 

TMMOB; bir dayanışma içerisinde örgütlü gücü ile birlikte KESK`in çağrısına uyacak ve 9 Ekim`de alanlardan insanlığa ses verecektir. 

Mehmet Soğancı

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı


Okunma Sayısı: 181

Tüm TMMOB BASIN AÇIKLAMALARI »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.