ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     29 KASIM 2022 , SALI

   TEMSİLCİLİK GİRİŞ SAYFASITemsilcilik Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

GÜNEYDOĞU ENERJİ FORUMU ( GEF 2013 ) 25 MAYIS 2013 TARİHİNDE DÜZENLENDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 27.05.2013  Güncellenme Zamanı: 29.09.2014 10:12:43  Yayınlayan Birim: GAZİANTEP ŞUBE  
 

Güneydoğu Enerji Forumu ( GEF 2013 ) 25 Mayıs 2013 tarihinde düzenlendi. Forumda ülkemiz ve bölgemizde enerji alanında tespit edilen sorunlar, çözüm önerileri ve özellikle bölgemizi yakından ilgilendiren yenilenebilir enerji kaynakları değerlendirildi

TMMOB GAZİANTEP İKK adına sekretaryasını Elektrik Mühendisleri Odası`nın yürüttüğü Güneydoğu Enerji Forumu ( GEF 2013 ) 25 Mayıs 2013 tarihinde düzenlendi. Forumda ülkemiz ve bölgemizde enerji alanında tespit edilen sorunlar, çözüm önerileri ve özellikle bölgemizi yakından ilgilendiren yenilenebilir enerji kaynakları değerlendirildi.

Forumda enerji alanındaki sorunlar, gelişmeler ve öneriler masaya yatırıldı ve özellikle bölgesel sorun, potansiyel ve alternatifleri tartışıldı. Forumda elektrik enerjisi arz-talep tahminleri ve planlama,  yenilenebilir enerji kaynakları, enerji verimliliği ve enerji politikaları gibi öne çıkan konu başlıklarına yer verildi.

Çevre Mühendisleri Odası Gaziantep Bölge Temsilciliğimizin de yer aldığı forumda, Oda Temsilciliğimiz adına Mustafa YILMAZ, Fosil Yakıtlar - Enerji ve Çevre başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

 


Okunma Sayısı: 1020

Gaziantep Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.