ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     18 EKİM 2019 , CUMA

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 1

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

TÜRK MÜHENDİS VE MİMAR ODALARI BİRLİĞİ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI DANIŞMANLIK ASGARİ FİYAT TARİFESİ

    Yayına Giriş Tarihi: 31.12.2012  Güncellenme Zamanı: 04.01.2019 15:40:41  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Değerli Üyemiz,

Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik yayımlandığı tarihten itibaren Odamız, asgari ücret tarifesine dair çalışmalar yürütmüş, katılımcı bir anlayışla hazırlanan taslaklar danışmanlık firmalarına ve üyelerimize iletilmiştir. Gelen görüşler doğrultusunda taslak revize edilmiştir. Son olarak 22 Eylül 2012 tarihinde Odamız tarafından gerçekleştirilen "Çevre Danışmanlık Firmaları Toplantısı"nda tartışılan ve son haline getirilen Asgari Fiyat Tarifesi 01.01.2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere nihai haline ulaşmıştır.

Çevre Mühendisleri Odası olarak üzerinde titizlikle çalıştığımız "Çevre Danışmanlık Hizmetlerine Dair Asgari Fiyat Tarifesi" sizlerin ve danışmanlık firmalarının katkılarıyla son haline getirilerek Odamız internet sitesinde yayımlanmıştır. 2013 yılı için geçerli olacak olan asgari fiyatlar, 2013 yılının sonunda 2014 yılı için yenilenecektir. Tarifede bahsi geçen fiyatların "asgari" fiyatlar olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.

Danışmanlık hizmetlerinin niteliğinin arttırılması adına gösterilen çabalara ve asgari ücret tarifesine tüm meslektaşlarımızın ve danışmanlık hizmeti veren firmaların sahip çıkması sorunların çözümünde önemli bir adım olacaktır.

Gönderdiğimiz taslak çalışmalara görüşlerini bildiren tüm meslektaşlarımıza ve firmalara tekrar teşekkür ediyoruz. Bu platformlarda yakaladığımız birlikte çalışma ruhunun tüm alanlarda devam etmesini temenni ederiz.

Saygılarımızla,

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası 

 

Asgari fiyat tarifesi aşağıdaki ektedir.   


 

Dosyalar

Asgari fiyat tarifesi (34 KB) (04.01.2019 15:38:54)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 70129

Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.