ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     08 ARALIK 2022 , PERŞEMBE

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ÇEVRE SEKTÖRÜ `CEVRESEKTORU.COM` DA BULUŞUYOR

    Yayına Giriş Tarihi: 30.11.2012  Güncellenme Zamanı: 30.11.2012 14:43:06  Yayınlayan Birim: İZMİR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 20.11.2012 14:41:10

Çevre tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en hızlı büyüyen sektörlerden birisidir. Danışmanlık, planlama, projelendirme, taahhüt, kimyasal - ekipman - malzeme tedariği ve işletme gibi alt bileşenlere sahip sektör yalnızca hizmet sağlayıcıları değil, hizmet alımı yapmak isteyen kişi, firma ve kurumlar da dikkate alındığında önemli bir büyüklüğe sahiptir.

Bu kadar büyük bir boyuta ulaşan sektörün günümüzün yoğunlaşan iş temposunda ancak elektronik ortamda etkin bir şekilde bir araya gelebileceği gerçeğinden yola çıkan TMMOB Çevre Mühendisleri Odası, siz çevre sektörünün değerli bileşenlerini " cevresektoru.com" platformunda sektörel buluşmaya davet ediyor.

"cevresektoru.com" platformunda firmalar farklı kategorilerde üyeliklerle tanıtım ve reklamlarını yapabilecekleri gibi, çevre sektöründe hizmet veya mal/malzeme ihtiyacı olan kişi, kurum veya firmalar da bu tedarikçilere hızlı ve kolay bir biçimde ulaşım olanağına sahip olacaklardır.

Ülkemizin çevre kalitesinin korunup geliştirilmesinde çok önemli bir işlevi yerine getirecek olan "cevresektoru.com" platformunda birlikte olmak dileğiyle...

Çalışmaları ve sekreteryası Şubemiz tarafından yürütülen Çevre Mühendisleri Odası Çevre Sektörü Platformu ile ilgili ayrıntılı bilgi ve üyelik için http://cevresektoru.com/ u ziyaret ediniz..

Saygılarımızla

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şube


Okunma Sayısı: 398

İzmir Şube Kaynaklı Duyurular »
Tüm Duyurular »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.