ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     05 TEMMUZ 2022 , SALI

   TEMSİLCİLİK GİRİŞ SAYFASITemsilcilik Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

NKU ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE TANIŞMA TOPLANTISI

    Yayına Giriş Tarihi: 20.11.2012  Güncellenme Zamanı: 20.11.2012 13:47:44  Yayınlayan Birim: TRAKYA BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 20.11.2012 13:47:30

03.11.2012 Cumartesi Günü ÇMO Trakya Temsilciliği ofisinde Namık Kemal Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölüm öğrencileri ile tanışma toplantısı düzenlenmiştir.

 Öğrenci Komisyonu Başkanımız Sayın Demet Yarşı‘nın katılımıyla gerçekleşen toplantıda Çevre Mühendisi adaylarına ÇMO Trakya Temsilciliği hakkında genel bir bilgilendirme yapılmıştır. Toplantının ilerleyen dakikalarında ülkemizde mesleğimizin durumu, geleceği ve gelişimi ile ilgili pek çok konu başlığı görüşülmüştür. Yaklaşık 25 kişilik bir toplulukla yapılan görüşmede öğrencilerin soruları ve istekleri değerlendirilmiştir.

 Karşılıklı bilgi alış verişlerinin son derece verimli geçtiği toplantı sonunda NKU Çevre Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile görüşmelerin rutin hale getirilip, iletişimimizin daha da güçlenmesi için çalışmalar yapılmasına karar verilmiştir.


Okunma Sayısı: 665

Trakya Bölge Temsilciliği Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.