ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     06 EKİM 2022 , PERŞEMBE

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBE VE ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI ARASINDA EĞİTİM PROTOKOLÜ İMZALANDI.

    Yayına Giriş Tarihi: 21.12.2021  Güncellenme Zamanı: 16.02.2022 18:42:52  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 16.02.2022 18:45:15

 TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Derya Ünver ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin arasında, Çevre Mühendisleri Odası tarafından hazırlanan bilgilendirme programları kapsamında oda üyeleri ve çalışanlarının çevre bilincini artırmaya yönelik eğitim protokolü imzalandı.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Derya Ünver, ATSO` nun Çevreci Dönüşüm çalışmalarını önemsediklerini ve en önemli paydaş kurumlarından biri olduklarını söyledi. İlk etkinliğin 24 Aralık cuma günü 14.00 - 15.00 saatleri arasında "İklim Değişikliğinin Ekonomiye Etkileri Uyum Süreci ve Yeşil Mutabakat" başlığıyla gerçekleşeceğini belirten Derya Ünver, eğitim programı kapsamında; "İklim değişikliği kaynaklı afetler ve Antalya", "Sanayinin çevresel rotası döngüsel ekonomi", "Tarımda verimli kaynak kullanımı, "Geleceğin Antalya`sında çevre ve turizm ilişkisi", "Bütüncül su yönetimi", "Sıfır atık sistemi ve GEKAP", "Gelişen dünya büyüyen sorun: e-atıklar", "Yeşil Binalar – BREEAM Metodolojisi ile binaların sürdürülebilirliği" ve "Uluslararası yeşil anahtar programı" başlıklı seminerler düzenleyeceklerini bildirdi.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, "Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından hazırlanan bilgilendirme programları kapsamında Odamız üyeleri ve üye çalışanları için çevre bilincini artırmaya yönelik online seminerler gerçekleştirilecek. Pandeminin seyrine göre seminerlerin Oda bünyesinde bulunan salonlarda yüz yüze gerçekleştirilebilecek" ve "Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubemizle birlikte yapacağımız eğitim programı ile üyelerimizi ve çalışanlarını bu alanda bilinçlendirmek istiyoruz. Tüm üyelerimizin seminerleri takip etmesini tavsiye ediyorum" dedi.

Güncellenme Zamanı: 16.02.2022 18:45:44
Güncellenme Zamanı: 16.02.2022 18:46:11

Okunma Sayısı: 43

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.