ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     27 EYLÜL 2022 , SALI

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

19 ARALIK 2021 / ÖZGÜR KOCAELİ GAZETESİ

    Yayına Giriş Tarihi: 22.12.2021  Güncellenme Zamanı: 22.12.2021 11:55:08  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

Çevre mühendisleri ödüllerini aldı TMMOB Çevre Mühendisleri Odası(ÇMO) Kocaeli Şubesi, çeşitli kıdem yıllarını tamamlayan üyelerini plaketle ödüllendirdi. Meslekte 10, 20 ve 30 yılını geride bırakan çevre mühendislerine ödülleri, Mimarlar Odası Taş Ev binasında verildi.

Çevre mühendisleri ödüllerini aldı

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası(ÇMO) Kocaeli Şubesi, çeşitli kıdem yıllarını tamamlayan üyelerini plaketle ödüllendirdi. Meslekte 10, 20 ve 30 yılını geride bırakan çevre mühendislerine ödülleri, Mimarlar Odası Taş Ev binasında verildi.

TMMOB Çevre Mühendisleri Kocaeli Şubesi Başkanı Gökhan Tilki ve yöneticilerin ev sahipliği yaptığı törene üyeler de büyük ilgi gösterdi. Pandemi nedeniyle uzun zamandır bu tür bir beraberliği yaşayamadıklarını aktaran ÇMO Başkanı Gökhan Tilki, İzmit Körfezi‘nde etkili olan müsilajın bugün ortada olmadığını, ancak önümüzdeki günlerde yeniden gündeme geleceğine vurgu yaptı. Gökhan Tilki şunları söyledi:

"Birbirimizle olan ilişkimizi önemsiyoruz ve bugün bunun değerini çok iyi anlıyoruz. Çünkü pandemi süresinde uzun zamandır bir araya gelememiştik. Geçtiğimiz günlerde Türkiye‘nin iklim değişikliği antlaşmasına imza attı. Bu anlaşmasının çok önemli olduğunu düşünüyorum ki Kocaeli‘de de bir müsilaj problemi yaşadık. Bugün müsilaj konuşuluyor mu? Hayır, ama bu müsilaj denizin dibinde hala mevcut. Biz sorunu önümüzdeki aylarda yeniden konuşacağız. Günümüz mesleklerinden biri de Çevre Mühendisliği. Asgari ücret açıklandı. Herkese hayırlı olsun ama burada şunu da söylemek lazım, Çevre Mühendisleri için de bir asgari ücret çalışması gerekiyor."

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Daha sonra meslekte 10-20 ve 30 yılını dolduran Çevre Mühendislerine ödülleri takdim edildi. Meslekte kıdem ödüllerinin sahibi şu isimler oldu:L

30 YILLIK: Ayla Arslan, Zafer Önal, Ziyneti Bayri Ünal

20 YILLIK: Aslı Atmaca, Onur Önder, Şeref Güllü, Gökmen Canoğlu, Barış Yeşilyurt, Nejdet Nusret Nuhoğlu, Abdulcebbar Pesen, Sibel Özsüer, Suat Özgül, Salih Okyay, Şule Saraç ve Yaşam Okur

10 YILLIK: Mehmet Akif Aydın, Özge Sayın, Selma Sağcı, Halil Hande Çavdar, Sena Tarım,  Ayşe Azizoğlu, Latif Bora Özavcı, Merve Balıkçı, Cevdet Doğan, Şerif Çakmak, Abdurrahim Durmaz, Gülbahar Gülsoy, Fatma Şahin, Can Erdi Aydın, Tuğba Bedir, Esra Yılmaz, Murat Emre Elmas, Gözde Katırdağ, Kıvanç Ergenç, Selçuk Baysal, Kezban Ay Şenlik, Uğur Akın, Uğur Merve Kara, Tuğba Nur Yılmaz, Yavuz Kutlu, Ercan Selvi, Meltem Koca, Ayten Koca, Hakan Yıldız, Aşkın Erdoğan, Oğuzhan Başıbüyük, Hakan Cicigün, Gözde Candemir, Selçuk Özler, Fatih Mezarcı, İbrahim Akıllı, Sema Kayıkçı, Merve Ciner, Sercan Kurt, Gürkan Günaydın, Ali Görkem Merdin, Hatice Elveren, Volkan Aytekin ve Şerif Çakmak.

Muhammet Emin Can / HABER

 

Bağlantılar: 
https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/8883787/cevre-muhendisleri-odullerini-aldi
 


Okunma Sayısı: 52

Kocaeli Şube Kaynaklı Basında Odamız »
Tüm Basında Odamız »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.