ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     17 OCAK 2021 , PAZAR

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ÇMO İZMİR DAYANIŞMA PLATFORMU KORONAVİRÜSLE MÜCADELE VE DAYANIŞMA ANKETİ DUYURUSU

    Yayına Giriş Tarihi: 27.03.2020  Güncellenme Zamanı: 27.03.2020 12:19:49  Yayınlayan Birim: İZMİR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 27.03.2020 12:04:00

 

Değerli Üyemiz,

 

Tüm dünyayı etkisine alan koronavirüs salgınının ülkemizde de görülmesiyle birlikte alınan tedbirler kapsamında uzaktan çalışma, iş yeri faaliyetlerinin durdurulması, sosyal mesafelendirme ve ev karantinası gibi uygulamalar hayata geçirilmektedir.

 

Tüm bu süreçte yaşları ve kronik rahatsızlıkları nedeni ile risk grubunda bulunan üyelerimizin  takibi ve temel ihtiyaçlarının karşılanması, bazı işyerlerinde uygulanmaya çalışılan zorunlu ücretsiz izin, işten çıkarma gibi uygulamalar karşısında gerekli desteğin sağlanması amacı ile Şubemiz tarafından ÇMO İzmir Dayanışma Platformu oluşturulmuştur.

Konu ile ilgili olarak üyelerimizin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu süreçte gönüllü destek vermek isteyen üyelerimizle iletişimin sağlanması için bir anket oluşturulmuştur.

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak yaşadığımız bu zorlu süreci hep beraber aşmak ve dayanışmayı büyütmek için sizlerden aşağıdaki kısa anketi doldurmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz.

 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

 

Anket Bağlantı Adresi: https://forms.gle/HWw5DxE7ag9eB77K8

 

*Anket sonuçları diğer üyelerimiz ile paylaşılmayacak, Şube Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Kronik hastalığı bulunan üyelerimizin sağlık durumlarını takip edecek, ihtiyaç sahiplerine birebir ulaşarak gerekli dayanışma, imkanlar çerçevesinde sağlanacaktır.

 


Okunma Sayısı: 50

İzmir Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.