ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     06 HAZİRAN 2020 , CUMARTESİ

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE! ÇEVRE YÖNETİM HİZMETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK KAPSAMINDAKİ UYGULAMALARIN BİR KISMI ASKIYA ALINMIŞTIR.

    Yayına Giriş Tarihi: 24.03.2020  Güncellenme Zamanı: 24.03.2020 12:46:25  Yayınlayan Birim: BURSA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 24.03.2020 12:38:46

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından corono virüs salgını nedeni Çevre Yönetim Hizmetleri Hakkında Yönetmelik kapsamındaki uygulamaların bir kısmının askıya alındığına ve E-İzin ve E-yeterlilik uygulama sorunlarıyla ilgili Bakanlığa gelinmemesi konusunda  duyuru yayımlanmıştır.

17.03.2020 tarihinde ecbs üzerinden aşağıdaki yayımlanan duyurular aşağıda yer almaktadır.

Saha Ziyaretlerinin ertelenmesi

30/07/2019 tarihli ve 30847 sayılı Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmelik kapsamında çevre yönetimi hizmeti verilen işletmelere yapılacak aylık ziyaretler, çevresel konularda eğitim programları ve iç tetkik ziyaretleri ile sonrasında hazırlanması gereken raporlar, korono virüs salgını kapsamında ülkemizde alınan tedbirler doğrultusunda geçici olarak askıya alınmıştır. Ayrıca ülkemizde alınan tedbirler çerçevesinde, anılan yönetmelik kapsamında soru, görüşme vb. durumlar için Bakanlığımız merkez yerleşkesine ziyaretler yapılmaması iletişimin, telefon ile sağlanması hususunda hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir.

 

Önemli Duyuru

İkinci bir duyuruya kadar corona virüs salgını nedeniyle E-İzin ve E-Yeterlik sistem sorunlarıyla ilgili Bakanlığımıza gelinmemesi ve sorunların mehmet.gursoy@csb.gov.tr mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.


 

Dosyalar

ÇEVRE YÖNETİM HİZMETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK KAPSAMINDAKİ UYGULAMALARIN BİR KISMININ ASKIYA ALINMASI DUYURUSU (64 KB) (24.03.2020 12:39:01)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 27

Bursa Şube Kaynaklı Duyurular »
Tüm Duyurular »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.