ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     18 OCAK 2021 , PAZARTESİ

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE

    Yayına Giriş Tarihi: 25.03.2020  Güncellenme Zamanı: 31.03.2020 15:34:29  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Ülkemizde yaşanan koronavirüs salgınının hızla yayılması sebebiyle Oda çalışanlarımızın ve üyelerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla 23 Mart 2020 tarihinden itibaren Oda Merkez, Birim ofislerimiz sadece Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri 10.30-16.00 arasında açık kalacaktır.

Üyelerimizin dikkatine;

            Ülkemizde yaşanan koronavirüs salgınının hızla yayılması sebebiyle Oda çalışanlarımızın ve üyelerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla 23 Mart 2020 tarihinden itibaren Oda Merkez, Birim ofislerimiz sadece Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri  10.30-16.00 arasında  açık kalacaktır.    

Üyelerimizin taleplerini e-posta ve kargo aracılığı ile tarafımıza iletmeleri halinde iş ve işlemler minimum sürede karşılanmaya çalışılarak gereken dönüşler gerçekleştirilecektir. Bu süreçte üyelerimizin; salgın riskini arttırmamak adına Merkez, Şube ve Temsilciliklerimizi mümkün olduğunca  ziyaret etmemeleri , e-posta yolu ile bize ulaşmaları önem taşımaktadır. 

Taleplerinizi iletmek için Oda Merkez ve Birimlerimize ait ulaşılabilir GSM numaraları ve e-posta adresleri için linki tıklayınız!

 


Okunma Sayısı: 125

Tüm Gündem »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.