ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     25 EYLÜL 2020 , CUMA

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

ÖNEMLİ DUYURU: ODAMIZ 15. OLAĞAN GENEL KURUL İPTALİ VE ÇALIŞMA SAATLERİ DÜZENLEMESİ

    Yayına Giriş Tarihi: 23.03.2020  Güncellenme Zamanı: 23.03.2020 13:48:12  Yayınlayan Birim: İZMİR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.03.2020 13:37:05

 ÖNEMLİ DUYURU: ODAMIZ 15. OLAĞAN GENEL KURUL İPTALİ ve ÇALIŞMA SAATLERİ DÜZENLEMESİ


11-12 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Odamızın 15. Olağan Genel Kurulu Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen Koronavirüs salgını (COVID-19)nedeniyle TMMOB Ana Yönetmeliği 5. Maddesi uyarınca ertelenmiştir.

İlerleyen günlerde yaşanacak gelişmeler ve resmi makamlar tarafından yapılacak açıklamalar doğrultusunda Oda Yönetim Kurulumuz tarafından gerekli duyurular  gerçekleştirilecektir.

Odamız tarafından gerçekleştirilmesi planlanan tüm eğitim programları ve toplu etkinlikler iptal edilmiştir.

Oda personellerimizin  işe geliş-gidiş sürecinde karşı karşıya kaldığı riskleri azaltmak için toplu taşımanın yoğun olarak kullanıldığı saatler göz önüne alınarak tüm birimlerimizde mesai saatlerinin, ikinci bir duyuruya kadar Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günleri 10:30-16:00 şeklinde güncellenmesine, diğer günlerde uzaktan çalışma yönteminin uygulanmasına, pandemi kaynaklı hastalık riski taşıyanlar, hamileler, yasal süt izni kullananlar, engelliler, kronik sağlık sorunu olanlar, yönetici pozisyonundakiler hariç 60 yaş ve üzerinde olanlar, 12 yaşından küçük çocuğu olanların;  16 Mart 2020 tarihinden itibaren uzaktan çalışma gerçekleştirmesinin uygunluğuna karar verilmiştir.

Bu süre zarfında üyelerimiz ve BTB`li firmalarımızın belge, tescil, onay vb. işlemlerinin kargo aracılığı ile Odamıza iletilmesi,  yaşanabilecek riskleri azaltacağı için önem taşımaktadır. Üyelerimiz  ÇevreBis sistemi üzerinden birçok işlemi gerçekleştirmekte olup aksi durumlarda Şubemizle e-posta aracılığıyla işlemlerini yürütebileceklerdir.

Bilgilerinize duyurur, sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

Okunma Sayısı: 26

İzmir Şube Kaynaklı Duyurular »
Tüm Duyurular »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.