ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     20 AĞUSTOS 2022 , CUMARTESİ

   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

YÖNETİM KURULUMUZ ASKİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRE BAŞKANI OLAN MESLEKTAŞIMIZ SN. AYDIN CİNT’ I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 04.08.2019  Güncellenme Zamanı: 09.08.2019 11:32:27  Yayınlayan Birim: ADANA ŞUBE  
 

Çmo Adana Şube Yönetim Kurulu olarak; Aski Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı olan meslektaşımız Sn. Aydın CİNT‘ i makamında ziyaret ederek başarılarının devamını diledik.  Ziyarette; Şube Başkanımız Sn. Kenan DOĞAN, odamız ile yerel yönetimler arasındaki iletişimin, ortak etkinliklerin ve kentin sorunlarına yönelik çözüm odaklı projelerin geliştirilip artırılması gerektiğini vurguladı. Meslektaşımız ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, oda ile olan iletişimin geliştirilmesinin mesleğimize ve çevreye katkı sunacağını belirtti. Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Kurum ziyaretimiz sırasında Aski Genel Müdür V. Sn. Zeki AYSAN ile de sohbet etme fırsatı buldular. Kurumda çalışan meslektaşlarımız Sn. Halil KABAK, Sn. Seçil KABAK, Sn. Ulviye MAZI, Sn. Tahir Kemal SONGÜL‘ü de çalışma alanlarında ziyaret ederek oda faaliyetlerimiz ve yaptığımız çalışmalar konusunda bilgi paylaşımında bulundular.

Gösterdikleri ilgiden dolayı tüm meslektaşlarımıza tek tek teşekkür ediyoruz...

 


Okunma Sayısı: 211

Adana Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.