ANA SAYFAAna Sayfa   BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri   BAĞLANTILARBağlantılar   SİTE HARİTASISite Haritası   SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama          ENGLISHEnglish        Üye Girişi

     29 EYLÜL 2020 , SALI

 

Çalışma Raporu

Gazete Pedi

Yayınlar

Gazete ÇMO

Gazete ÇMO
SAYI: 2018/Ocak

Tüm Sayılar »

 
 

Çevre Bilim ve Teknoloji

Çevre Bilim ve Teknoloji
SAYI: 2019/MAYIS 16

Tüm Sayılar »

 
 

Öğrenci Bülteni

Öğrenci Bülteni
SAYI: Ocak-Şubat 2012 2

Tüm Sayılar »

 
 

 
 » KİTAPLAR

 
KURAKLIK VE SU KANUNU ÇALIŞTAYI

Tüm Kitaplar »

 
 

04.02.2020 GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

>ETKİNLİK İZMİR ŞUBESİ

28.01.2020

GENEL ÜYE TOPLANTISI

Etkinliğin Tarihi:
04.02.2020

Etkinliğin Yeri:
ÇMO İZMİR ŞUBE

 

 Değerli Üyemiz, 

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 13.Dönem Yönetim Kurulumuz, Şubemiz üzerindeki büyük sorumlulukların bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bugüne kadar TMMOB, Odamız çalışma amaçları kapsamında mesleğimiz, meslektaşlarımız, meslek alanlarımız, toplumsal sorumluluklarımız ile ilgili olarak  Üyelerimizle ilişkilerimizi geliştirmek, mesleki faaliyetlerimiz ve eğitimlerimiz, seminerlerimiz, meslek alanımızdaki sorunlar ve sorumluluklarımızla ilgili bir dizi çalışma yürütülmüştür.

GENEL ÜYE TOPLANTISI
 
Odamız ve Şubemiz çalışmalarının değerlendirilmesi, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 14. Genel Kurulu süreci ve yeni çalışma dönemine ilişkin değerlendirmelerin yapılması amacı ile Şubemizde 04.02.2020 Salı günü saat:19.00`da Genel Üye  Toplantısı düzenlenecektir.

Şube çalışmalarının değerlendirilip, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 14. Genel Kurulu hazırlık çalışmaları ile ilgili bilgilendirmelerin yapılacağı toplantımıza katılımınızı önemle rica ederiz.
 
Katılım ve desteğiniz Şubemiz ve Odamız çalışmalarına güç katacaktır.

Saygılarımızla

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

 
 

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.